Kurumsal

İzmir’in Karabağlar ilçesinde 1988 yılında M.Ali BİÇER ve İbrahim BİÇER tarafından kurulan BİÇER Mobilya, kuruluşundan bugüne kişiye özel tasarım anlayışı ve üstün el işçiliği kalitesi ile hizmet vermeye devam ediyor.

Geniş ve deneyimli kadrosu ile 2000 yılında ilk mağazasını Kısıkköy Mobilya Şehrinde açan BİÇER Mobilya, Modern, Rustik, Avangart ve Klasik tarzdaki ürünleri ile hizmet veriyor.

Biçer Mobilya, yine Kısıkköy’de 2003 yılında açtığı BM Dekorasyon adlı ikinci mağazası ile hizmetini daha geniş kitlelere sunuyor.

Ceviz, Kayın, Meşe, Ihlamur ve Gürgen ağaçları ile üretilen ürünleriyle Modern ve Klasik çizgilere sahip yeni ve farklı koleksiyonlar oluşturan BİÇER Mobilya, farklı desen ve renkli kumaş seçenekleri ile koleksiyonunu kat kat zenginleştiriyor.

BİÇER Mobilya, müşteri talebi doğrultusunda A’dan Z’ye nitelikli dekorasyon ve mimari danışmanlık hizmeti de veriyor.

Siz değerli müşterilerine hizmette sınır tanımayan BİÇER Mobilya isteğinize ve ihtiyacınıza uygun olarak özel tasarım hizmeti vermektedir. İstediğiniz modellerimizi sizin ihtiyacınıza ve özelliklerinize göre tasarlamaktayız. Firmamız kurulduğu günden bu güne müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur. Bu yaklaşım ile size en uygun ve en güzel mobilyaları sunmak bizim başlıca işimizdir.

Uzman müşteri temsilcileri geniş ürün yelpazesi ve kendisine özgü ürün ve modellerinin yanı sıra uzun süreli garanti imkânlarıyla BİÇER mobilya müşterilerinin ilgi noktası olmaya devam ediyor.

Deneyimli müşteri ilişkileri personelleri sayesinde müşteriye özgü tasarımlar yaparak hizmet veren firmamız, satış sonrası servis garantisiyle de müşteri memnuniyetine verdiği önemi göstermektedir.

Modayı takip eden ve sektöründe modaya şekil verip, yenilikçi ve öncü olmayı alışkanlık haline getirmiş firmamız birbirinden şık ve özel ürünlerimizi görmek ve bir kahvemizi ikram etmek için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

BİÇER GRUBU

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her kesimden tüketici beklentilerine cevap vermek. Bu beklentileri karşılarken; kullanılan modern teknoloji ile, kaliteden ödün vermeden, kalitesi fiyatları ile uyumlu, konforlu, rahat, estetik ve fonksiyonel mükemmellikle tüketicilerin bütçelerine uygun ödeme kolaylıkları sağlayarak, çevreye zarar vermeyen doğa dostu malzemelerle aksesuar, mobilya, oturma grupları, dekoratif objeler, biblolar, duvar saatleri, vazolar, tablolar, dekoratif aynalar, çerçeveler, dekoratif kutular, gazetelik, paravanlar, sehpalar, dekoratif puf, aydınlatmalar, tamamlayıcı ürünler, berjer, kırlent, bahçe mobilyaları, bahçe aksesuarları vs. ürünleri üretmek, sunmak ve bu ürünlerle ilgili her türlü satış öncesi ve sonrası hizmetleri sunmak

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, ürün geliştirmede sürekli özgünü yaratan, çağdaş bir insan kaynakları politikası izleyen, çalışanları, müşteri ve tedarikçileri ile bütünleşmeyi amaçlayan topluma faydalı olabilecek sosyal boyutlu organizasyon faaliyetlerinde bulunan, uluslararası kalite standart ve imajına sahip, kazanan, dağıtıcı ana bayisine ve perakendeci bayisine kazandıran, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket yapısı ile yurtiçinde lider konumunu devam ettirmek ve dünya mobilya, aksesuar sektöründe lider bir firma olmak.

BİÇER GRUBU

ZAMAN TÜNELİ

İzmir’in Karabağlar ilçesinde 1988 yılında M.Ali BİÇER ve İbrahim BİÇER tarafından kurulan BİÇER Mobilya,
kuruluşundan bugüne kişiye özel tasarım anlayışı ve üstün el işçiliği kalitesi ile hizmet vermeye devam ediyor.

1988

Kuruluş

İzmir’in Karabağlar ilçesinde 1988 yılında M.Ali BİÇER ve İbrahim BİÇER tarafından kurulan BİÇER Mobilya, kuruluşundan bugüne kişiye özel tasarım anlayışı ve üstün el işçiliği kalitesi ile hizmet vermeye devam ediyor.

Biçer Grubu
Biçer Mobilya
2000

Biçer Mobilya

Geniş ve deneyimli kadrosu ile 2000 yılında ilk mağazasını Kısıkköy Mobilya Şehrinde açan BİÇER Mobilya, Modern, Rustik, Avangart ve Klasik tarzdaki ürünleri ile hizmet vermeye başlamıştır.

2003

BM Dekorasyon

Biçer Grubu; Kısıkköy’de 2003 yılında açtığı BM Dekorasyon adlı ikinci mağazası ile hizmetini daha geniş kitlelere sunuyor.

BM Dekorasyon
konyapı inşaat
2012

Konyapı İnşaat

2012 yılında İzmir Menderes ilçesinde Biçer Grubu adına İbrahim BİÇER ve Mustafa YAMAN tarafından kurulmuştur. Mimarlık ve Müteahhitlik konularında hizmet vermeye başlayan genç firmamız kısa sürede pek çok mekâna nitelik kazandırmış ve yeniden yaratmıştır.

2016

Luxarte

01.02.2016 tarihinde Biçer Grup tarafından Kısıkköy Mobilya Şehrinde açılan firmamız Mimarlık Hizmetini kendi bünyesi içerisinde uzman ekibiyle birlikte veriyor.

Luxarte - Luxury Furniture