• Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00

Hakkımızda

İzmir’in Karabağlar ilçesinde 1988 yılında M.Ali BİÇER ve İbrahim BİÇER tarafından kurulan BİÇER Mobilya, kuruluşundan bugüne kişiye özel tasarım anlayışı ve üstün el işçiliği kalitesi ile hizmet vermeye devam ediyor.

Geniş ve deneyimli kadrosu ile 2000 yılında ilk mağazasını Kısıkköy Mobilya Şehrinde açan BİÇER Mobilya, Modern, Rustik, Avangart ve Klasik tarzdaki ürünleri ile hizmet veriyor.

Biçer Mobilya, yine Kısıkköy’de 2003 yılında açtığı BM Dekorasyon adlı ikinci mağazası ile hizmetini daha geniş kitlelere sunuyor.

Ceviz, Kayın, Meşe, Ihlamur ve Gürgen ağaçları ile üretilen ürünleriyle Modern ve Klasik çizgilere sahip yeni ve farklı koleksiyonlar oluşturan BİÇER Mobilya, farklı desen ve renkli kumaş seçenekleri ile koleksiyonunu kat kat zenginleştiriyor.

BİÇER Mobilya, müşteri talebi doğrultusunda A’dan Z’ye nitelikli dekorasyon ve mimari danışmanlık hizmeti de veriyor.

Siz değerli müşterilerine hizmette sınır tanımayan BİÇER Mobilya isteğinize ve ihtiyacınıza uygun olarak özel tasarım hizmeti vermektedir. İstediğiniz modellerimizi sizin ihtiyacınıza ve özelliklerinize göre tasarlamaktayız. Firmamız kurulduğu günden bu güne müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur. Bu yaklaşım ile size en uygun ve en güzel mobilyaları sunmak bizim başlıca işimizdir.

Uzman müşteri temsilcileri geniş ürün yelpazesi ve kendisine özgü ürün ve modellerinin yanı sıra uzun süreli garanti imkânlarıyla BİÇER mobilya müşterilerinin ilgi noktası olmaya devam ediyor.

Deneyimli müşteri ilişkileri personelleri sayesinde müşteriye özgü tasarımlar yaparak hizmet veren firmamız, satış sonrası servis garantisiyle de müşteri memnuniyetine verdiği önemi göstermektedir.

Modayı takip eden ve sektöründe modaya şekil verip, yenilikçi ve öncü olmayı alışkanlık haline getirmiş firmamız birbirinden şık ve özel ürünlerimizi görmek ve bir kahvemizi ikram etmek için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

BİÇER GRUBU

Zaman Tüneli

Biçer Grunu

01

bicer
02
Graphic
03
Graphic
04
Graphic
05
Graphic
06
Graphic